Не пропуштај

Нашата веб-страница користи колачиња за статистичка анализа и за подобрување на корисничкото искуство. За повеќе информации, прочитајте ја нашата Политика за приватност.

Дали се согласувате со овие услови?

x
x

HILUX Double Cab 2.4 D-4D Style

Редовна цена:
2.584.780 денари

Информативна редовна цена во евра:
41.690 €

Акциска Цена:
2.326.302 денари

Информативна акциска Цена во евра:
37.521 €

 Опрема Style:

  • Алу бандаши со пневматици со димензија 265/65 R17 7,5J All terrain,
  • LSD диференцијал со ограничено пролизгување,
  • Мултимедија систем Toyota Touch® 2 сo 8" колор монитор чувствителен на допир со контроли на аудио системот и борд компјутерот,
  • Смартфон интеграција со Android Auto и Apple CarPlay,
  • Автоматски клима уред

ФИНАНСИРАЊЕ

Прва уплата:
10.245 €

Период на отплата:
72 месеци

Месечна рата:
454 €

Каско осигурување:
/

Побарајте видео презентација тука!